Kategorija GalerijaVideo straumes

Sv.Mise 29.03.2020 plkst. 11:00
Lasīt vairāk

Remonti turpinās draudzes kancelejā

Kopš septembra ir izjauktas vecās sienas un demontēta bojātā apkures un ūdens padeves sistēma. Ievilkts jauns ūdensvads,  izlīdzināts  un nosiltināts pamats.  Izveidota jauna apkures sistēma, nosiltināts un izbetonēts grīdas segums, uzmontētas iekšsienas, ventilācijas sistēma. Jau ir pieslēgta apkure gan draudzes telpā, gan  baznīcā. Šobrīd notiek darbi pie elektroinstalācijas un iekštelpu apdares. Galerijā pievienotas bildes no darbiem līdz 14. jūnijam.

Lasīt vairāk

Arhibīskapa Z.Stankeviča vizitācija mūsu draudzē bildēs

10. novembrī apritēja 20 gadi, kopš tika konsekrēta Salaspils Dievmātes – Rožukroņa Karalienes draudzes baznīca. Pirmajā Adventē, 27. novembrī, draudzi apmeklēja Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs un kopā ar to nosvinēja dievnama apaļo jubileju. Sveicēju pulkam bija pievienojies arī priesteris Elvis Rudovičs, kas ir pirmais priesteris, kas nāk no šīs draudzes, kā arī priesteris Vitolds Kokars, kas kādu laiku šajā draudzē ir kalpojis.

Arhibīskaps Z. Stankevičs, vēršoties pie draudzes locekļiem, priecājies par dievnamā iesāktajiem remonta darbiem un mudinājis draudzi tos turpināt, akcentējot, ka neviens no malas nenāks un viņu vietā to neizdarīs. Tas jāpaveic pašu spēkiem...

Lasīt vairāk

Remontdarbi draudzes telpā

Ar draudzes un daudzu labvēļu atbalstu tuvojas noslēgumam remondarbi draudzes telpā. Ir nojauktas un no jauna izbūvētas iekšējās sienas un grīdas, ūdens padeves un kanalizācijas  sistēmas  un ievilkta elektrība. Ieklāts grīdas segums un pabeigti apdares darbi.  Ar Dieva palīdzību darbus varēs jau pabeigt tuvākajā laikā.

Paldies visiem par atbalstu.

Kopš remonta uzsākšanas būvmateriālos un darba apmaksā iztērēti 23 tūkstoši Eur.

Zemāk aplūkojama arī galerija ar paveiktajiem darbiem.

Lasīt vairāk

Draudzes aizbildnes, Dievmātes Rožukroņa Karalienes svētki 3.- 6. oktobris

Lasīt vairāk

Jauniesvētītā priestera Renāra Birkova primīcija Salaspilī 23.06.2013

Lasīt vairāk

Arhibīskapa Z.Stankeviča un bīskapa E.Pavlovska vizitācija baznīcas 15 gadu jubilejā.

Lasīt vairāk

Draudzes priesteri bildēs

Lasīt vairāk

Baznīca

Lasīt vairāk