Rīgas Kristus Karaļa un Salaspils katoļu draudžu apvienotais svētceļojums kājām uz Aglonu

9.-13.augusts.

Ir iespēja doties svētceļojumā kājām uz Aglonu. Ņemot vērā situāciju Latvijā, saistībā ar COVID 19, tad iziešana plānota 9.augustā no Jēkabpils katoļu baznīcas. Svētā Mise 11.00. Aglonā ieiesim 13.augustā. Dalības maksa 30.eiro. Svētceļojuma mantas tiks vestas ar busiņu, ēdināšana nodrošināta. Nakšņošana tikai teltīs. Dienā vidēji plānots noiet 17-25 km. Svētceļojumā līdzi ies priesteris. Pieteikšanās obligāta, grupā maksimāli 30 cilvēki. Svētceļojumā jāiet no sākuma līdz beigām, bez iespējas pievienoties ceļā.
Svētceļojuma laikā ir jāievēro visas valstī noteiktās drošības prasības, saistībā ar COVID 19 pandēmiju. Katram dalībniekam ir jāapliecina, ka nav saaukstēšanās pazīmju un paaugstinātas temperatūras un divu nedēļu laikā nav bijis kontakts ar COVID 19 slimnieku.

Informācijai un pieteikties: 26382126 (pr. Ilmārs Tolstovs).